Hakkımızda - ALO HALI YIKAMA 444 28 46 - Halı Yıkama Fiyatları

Hakkımızda

Hakkımızda

Alo Halı Yıkama Servisi

444 28 46

alo halı yıkama servisi

    HALI YIKAMA FABRİKASI

444 28 46

Arayın Hemen Gelelim

Siz değerli müşterilerimiz aradığı çoğu sorulara yanıt bulamazken kafanızda oluşan güvensizlik nedeni ile birçok halı yıkama fabrikalarına internet aracılığı ile ulaşım sağlarken tereddüt etmektesiniz.

En yakın halı yıkama fabrikası? En yakın halı yıkama servisleri? Temiz halı yıkama yapan yerler? Uygun fiyatta temiz ve hızlı halı yıkama fabrikaları? Gibi tüm sorularınızın yanıtını sitemizde bulabilirsiniz ya da tam olarak tüm sorularınıza yanıt bulamadıysanız halı yıkama servisimizi iletişim numaralarımızdan arayarak da öğrenebilirsiniz. Uzun yıllardır sizlere hizmet veren halı yıkama fabrikamız, zamanla kendi alanında temiz ve düzenli bir çalışma gerçekleştirmesi durumunda, birçok semt ve ilçelerde tanınarak yaygınlaşan ilk akla gelen halı yıkama fabrikamızdır. En üst seviyelere geçerek işinde en iyisi olmak için her gün en uygun fiyatlarda temiz ve titizliğimizi koruyarak halılarınızı beklentilerinizden daha fazla iyi yıkama yapmaktayız.

Halılarınız sizlerin bizi iletişim numaramızdan aramanız durumun da servis elemanlarımıza verilen adreslerinize sizlerin onayı ile gelinerek halılarınızı fişlerinizi bizzat sizlere verilerek alıp fabrikamıza götürmekteyiz.

Halılarınız fabrikamıza götürmesi durumunda giriş ve çıkış işlemlerini karışıklık olmaması durumundan her zaman kayıtlı şekilde sistemlerimize geçmekteyiz.

Bu sayede sizlere de halılarınızın akıbetini bilgilendirme yaparak yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Halı yıkama fabrikamız çalışanları tamamen sizlerin memnuniyeti ve kalite güvenliği için elinden gelen tüm çabaları sarf etmektedir.

Yıllardır sizlerin memnuniyeti sayesinde yükselerek sizlere en yakın servis araçlarımızın sayısını artırarak daha hızlı hizmet seviyesine ulaşmış bulunmaktayız. Halılarınızın çeşitlerine göre fabrikamızda ayrıştırarak her birinin farklı şekilde yıkanarak kendi makinelerinde özenle işinde tecrübeli elemanlar ile çalışmaktayız. Halı çeşitleri şu şekilde ayrılmaktadır;

 • Shaggy halılar
 • El dokuması halılar
 • Yün halılar
 • Düz makine halısı
 • Isparta halı
 • Cin halı
 •  İpek halı

Bu tür özel halılarınız ve diğerleri için fabrikamızda kendine has özel makineleri bulunarak her biri farklı şekillerde yıkanmaktadır. Halılarımızın kendimize ait özel şampuanlarımızın yardımları ile zorlu kir ve lekelere anında çözünürlük getirmekteyiz. Halı yıkama fabrikası olarak halınızda oluşan kir, leke yada tozlar sizlerin sürekli ev içerisinde yaşamanız durumunda havaya nüfus ederek sağlık problemlerinizin oluşmasına neden olmaktadır. Bazı insanlar halılarını elde yıkarken kir ve mikropların arındığını düşünmektedir, gözle görülebilen bir şeyin olmadığına kanaat getirebilirsiniz fakat halılarınız yeterince temizlenmemektedir. Halılarınızın teslimatını aldıktan sonra fabrikaya getirmemiz durumunda yapılan aşamalar;

 1. Halılarınızda ki tozlar temizleme kısmını alınmadan önce makinelerden geçirilir. Makineden geçirilerek halıda kıl, toz ve tüy gibi üzerinde bulunan cisimler tamamen giderilir. Bu aşamayı en başta yapmamamız doğrultusunda toz ve kir birikerek çamurlaşmaya neden olabilir bu esnada da temizlik anında problemler yaşanabilir.
 2. Toz ve üzerinde bulunan kıllardan tamamen arındırılan halılar daha sonrasında temizlenilen yerlere götürülmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinelerinde çift yönlü fırçalar yardımı ile halılarınız makinelerde ön ve arkalı olarak yıkanmaktadır. Eğer halı üzerinde leke varsa leke üzerine özel ilaçlar kullanarak işlem uygulanır. Fırçalama işlemi ile tamamen kirler arındırıldıktan sonra tekrardan şampuanlama işlemi gerçekleştirilir ve sonrasında arındırılma yapılır.
 3. Makinelerden çıkan halılarınızın her birini ayrı ayrı santrifüj makinesine yerleştirmeden önce halınızın cinsine göre uygun devirde sıktırılma işlemi yapılarak halınızdaki suların %90 oranının atılmasını sağlar ve bu sayede halılarınız daha çabuk kuruma sağlar. Bu işlem halılarınıza sıkma işlemi yaparken rulo halinde koyulduğu için hiç bir şekilde zarar vermez.
 4. Daha sonrasında halılarınız havalandırma askılarına asılarak havalandırılır. Havalandırılma işlemi gerçekleştirildikten sonra kurutma odalarına alınarak elektrikli kurutma cihazlarımızla kurutma işleminiz gerçekleştirilir daha sonrasında hav odasına alınarak halılarınız taranarak kalite kontrolü yapılır.
 5. Havı alınan ve özenle taranarak tertemiz mis gibi kokan halılarınız sizlerin kayıtta verilen numaralarınıza göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize güvenle teslim edilir.

Halı yıkama fabrikamız yıkama sonrası kalite kontrol yapması durumunda istenmeyen bi durumla karşılaşmamız esnasında tekrardan halılarınızı yıkama yapmaktayız. Paketlenerek getirilen halılarınıza kapı önünde teslim ettikten sonra bakıp kontrol edin Halı yıkama fabrikası olarak yaptığımız işçiliklerin her zaman arkasında durarak yıkama sonrasında memnun kalmazsanız tekrar koşulsuz şartsız yıkama garantisi vermekteyiz. Haftanın her günü cumartesi ve pazarda dahil olmak üzere sizlere aynı gün içerisinde servis imkanları sunmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizleri aramanız sizler için yeterli olacaktır. En uygun fiyatta halı yıkama ve sizlere en yakın yerlerde olan halı yıkama servis araçlarımız sayesinde sizlere her zaman hizmetler vermekteyiz. Fabrika içerisinde sizlere belirtilen günler içerisinde aksaklık yaşanmadan teslim etmek için 7/24 çalışan elemanlarımız ve çağrı başındaki çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için en iyi hizmetler vermektedir. Hangi serviste yıkama yaptırırsanız yaptırın halılarınıza bakıp temiz olduğundan emin olduktan sonra ücret ödemesini yapınız. Halı yıkama fabrikamız ilk yıkamama yapma dönemlerinden bu yana garantili halı yıkama adı olarak kendimizi göstermiş bulunmaktayız. Sizlerde mağdur edilmeden pişmanlık yaşamadan bizlerden yardım almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

Halı yıkama Firmaları arasında Allo Halı Yıkama temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize güvenilir, kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız.  hizmet sektörüne girdiğimiz günden bu yana vermiş olduğu hizmet ile siz değerli müşterilerimizin güven ve takdirini kazanmış bulunmaktayız. Teknolojiyi takip ederek kendini yenileyen firmaların ayakta kalabildiği günümüzde bilinmektedir. Bizlerde ALLO Halı Yıkama temizlik firması olarak, yenilenen teknolojiyi yakından takip etmekte olup, tam otomatik makinalar ile antibakteriyel temizlik yapmaktadır. Özel dezenfekte havuzlarımız , buharlı yıkama tekniklerimiz, HAV makinalarımız ve uzman personellerimiz tarafından kalite kontrolden geçerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Halı Yıkama Fiyatlarımız için tıklayınız

En uygun halı yıkama fiyatları ile ALLO Halı Yıkama temizlik firması, kurulduğu günden bugüne aynı özen ve itina ile kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerine halı yıkamacılığı başta olmak üzere koltuk yıkama,yün yıkama battaniye-yorgan yıkamayerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelişen teknoloji harmanlayıp, ekip ve ekipmanlarını geliştirerek hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedeflemektedir.

Halı Yıkama Firmaları ve Fiyatları

Allo halı yıkama servisi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmet ihtiyaçlarına en kısa zaman sürecinde ihtiyaçlarınıza cevap vererek, uzmanı olduğumuz alanlarda eksiksiz hizmet sunmak için profesyonel kadro ve yeterli ekipmanla hizmet vermektir. ALLO Halı Yıkama firması olarak, hizmet kalitesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; hizmet sektöründe model oluşturmak ve ilk akla gelen seçkin hizmet sağlayıcılardan biri olmak için sürekli eğitim ve gelişim içerisinde geleceğe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

HAlı yıkama fabrikaları içerisinde Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve uygun halı fiyatları olmuştur. Halı yıkama da başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Alo HALI YIKAMA Fabrikası gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. 

 

Ücretsiz servisimiz ile dört mevsim 1.sınıf hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. El dokuma halılarınız, kilimleriniz deforma edilmeden ve renkleri birbirine karıştırılmadan bitkisel halı şampuanları ile yıkanmaktadır. Battaniye-yorgan yıkama hizmetimiz özel yorgan makinalarında zarar görmeden yapılmaktadır. 
 

İstanbulda Halı Yıkama Fabrikası / Firmaları Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Adalar, Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk, Ataşehir, Atatürk, ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca, Yenisahra, Avcılar, Ambarlı, Avcılar, Firuzköy, Gümüşpala, Bağcılar Bağcılar, Barbaros, Demirkapı, Güneşli, Hürriyet, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Bahçelievler, Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik,Zuhuratbaba, Başakşehir, Altınşehir, Bahçeşehir, Başakşehir, İkitelli, Bayrampaşa, Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ, Yıldırım, Beşiktaş, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Bebek, Etiler, Gayrettepe, Levazım Levent, Ortaköy, Türkali, Beykoz, anadoluhisarı, Beykoz Çavuşbaşı, Çubuklu, Göksu, Paşabahçe, Tokatköy, Beylikdüzü, Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu, Beyoğlu, Arapcami, Cihangir, Halıcıoğlu, İstiklal, Kasımpaşa, Kemankeş, Pürtelaş, Taksim, Tarlabaşı, büyükçekmece, Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik, Çekmeköy, Çekmeköy, Ömerli, Taşdelen, Esenler, Atışalanı, Esenler, Karabayır, Sanayi, Esenyurt Ardıçlıevler, Esenyurt, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme, Saadetdere, Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Eyüp Göktürk, Rami, Yeşilpınar, fatih, Aksaray, Beyazıt, Eminönü, Fener, Haseki, Karagümrük, Kocamustafapaşa Kumkapı, Mahmutpaşa, Sirkeci, sultanahmet, Şehremini, Tahtakale, Vefa, Gaziosmanpaşa, Fevziçakmak Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Yıldıztabya, Güngören, Güngören, Merter, Sanayi, Tozkoparan, kadıköy Bostancı, caddebostan, Caferağa, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit, Suadiye, Kağıthane, Çağlayan, Çeliktepe Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Kağıthane, Seyrantepe, Şirintepe, Kartal, Atalar, Esentepe, Kartal, Orhantepe soğanlık,Topselvi, uğurmumcu, Yakacık, Küçükçekmece, Atakent, Halkalı,Küçükçekmece , Sefaköy Maltepe, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Cevizli, Feyzullah, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler, pendik Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba, Esenyalı, şeyhli, Yayalar, Yenişehir, sancaktepe, Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan,
sarıyer, Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye, Merkez Köyler, Rumelihisarı, Sarıyer Tarabya, Yeniköy, silivri, Çanta, Merkez Köyler, Selimpaşa, Silivri, sultanbeyli, Mehmetakif, Mimarsinan, Necipfazıl, Turgutreis, Sultangazi, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Şişli, 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı Pangaltı, Şişli, Teşvikiye, tuzla, Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler, ÜmraniyeAşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Esenşehir, ıhlamurkuyu, İnkılap, kazımkarabekir, Merkez Köyler Namıkkemal, Yukarıdudullu, Üsküdar, Acıbadem, Altunizade, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Cumhuriyet Çengelköy, Ferah, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuzguncuk, Mimarsinan, Muratreis, Selimiye, Ünalan, Yavuztürk, Zeytinburnu, Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz, Topkapı

Ankarada Halı Yıkama Fabrikası / Firmaları Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş,Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Gaziosmanpaşa(gop), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan
Ankara Keçiören Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs

Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Fabrikası / Firmaları Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Batıkent, Eryaman, Elvankent Çayyolu, Demetevler, İvedik, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yükseltepe

Ankara Pursaklar Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Saray Akyurt, Cubuk, Altınova Bağlum

Ankara Sincan Etimesgut ve Gölbaşı genelideKombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:

Antalya Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler: Konyaaltı, Lara, Kundu, Kepez, Muratpaşa, Hurma, Arapsuyu, Gürsu, Altınkum, Öğretmenevleri, Pınarbaşı, Toros, Uluç, Uncalı, Ahatlı, Dokuma, Meltem, Şarampol, Kızılarık, Varsak, Etiler, Doğu Garajı, Kızıltoprak, Meydan, Muratpaşa, Varlık, Kepez, Şirinyalı, Bahçelievler, Altındağ, Güvenlik, Güzeloba, Kızılsaray, Memurevleri, Güllük, Konuksever, Soğuksu, Dutlubahçe, Zeytinköy, Fener, Kırcami, Örnekköy, Güzeloba, Çağlayan, Barınaklar, Ermenek, Yeşilbahçe, Karşıyaka, Teomanpaşa, Döşemealtı

Bursa Halı Yıkama Fabrikası / Firmaları Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Güzelyalı, Nülüfer, Hamitler, Özlüce, Ertuğrul, altınşehir, Beşevler, Üçevler, Çalı Mahallesi, Hasanağa, Balat, Nülüfer Köy, Balat, Hamitler, Emek Mahallesi, Yunus Eli Mahallesi, Fetiye Mahallesi, İhsaniye, Yenikaraman, Hürriyet Mahallesi, Çekirge, Kültür Mah.,Kükürtlü, Başaran, Gülbahçe, Küçükbalıklı, Bahar Mahallesi, Altınova, Hacıvat, Gürsu, Görükle, Şirinevler, Esenevler, Doğacınarı, Millet Mahallesi, Vatan Mahallesi, Demirtaş, Cumhuriyet Mahallesi, Sakarya, Alemdar, Soğanlı, Panayır, Bademli, Çamlıca Mahallesi, Ovat Köy, 100. Yıl Alemdar, Konak

İzmirde Halı Yıkama Fabrikası / Firmaları Hizmeti verdiğimiz bazı semtler :

Hatay, Altındağ, Alsancak, Asmaçatı, Bayraklı, Basmane, Balçova, Bornova, Bostanlı, Bozyaka, Buca, Çankaya, konak, Çiğli Çamdibi, Eşrefpaşa, Evka 1, Evka 2, Evka 3, Ege Kent, İzmir, Gaziemir, Göztepe, Güzelyalı, Gültepe, Gümüşpala, Karataş, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, İşçievleri, Buca, İnciraltı, Konak, Narlıdere, Manavkuyu, Mavişehir, Mithatpaşa, Mimkent sarnıç, Osmangazi, Yeşilova, Yeşilyurt, Soğukkuyu, Şirinyer, Üçyol, İzmir

Kocaeli İzmitde Kombi Bakımı Petek radyatör Temizliği ve Klima Teknik Servisi için Telefon Numaramız ve Hizmet Verdiğimiz Semtler:
İzmit, Başiskele, Gölcük, Dilovası, Gölcük, Karamürsel, Derince, Kartepe Hizmet Verilen Mahalleler 28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, ubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu Mahallesi. Kocaeli Gebze Mahalleleri, Ademyavuz Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Barış, Beylikbağı Mahallesi, Cumhuriyet, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklüçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osmanyılmaz Mahallesi, Sultanorhan, Tatlıkuyu, Ulus, Yavuzselim Mahallesi, Yenikent Mahallesi