Koltuk Yıkama Servisi - ALO HALI YIKAMA 444 28 46 - Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Servisi

Koltuk Yıkama Servisi

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

444 2 846

Allo Koltuk Yıkama servisimiz ilçe ve mahalleleri genelinde yıllardır hizmet vererek kendini geliştirerek en iyi yerlere gelmiş bulunmaktadır. Biz diğer firmalar gibi gelip geçici olan fason servislerden değiliz uzun yıllarımızı bu mesleğe dökerken sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Zamanla yükselen firmamızı koltuk temizleme işlemi için tercih ediyorsunuz çünkü şehrimizin her bölgesinde şubelerimiz bulunmaktadır. Anında sizlerin yardımlarına gelerek yerinde koltuk temizleme hizmeti veren servis araçlarımız sayesinde son sürüme sahip makineler ile tecrübeli elemanlarımız yıkama işlemlerini evlerinizde gerçekleştirmektedir. Koltuk yıkama işlemleri için şu yöntemleri uygulamaktayız;

  1. İlk olarak koltuklarınızın temizlenmesini sağlıyoruz, bu temizlik aşaması yüksek çekim gücüne sahip süpürgelerimizin yardımı ile tozlardan tamamen arındırıyoruz.
  2. Gözle görülebilen pisliklerin giderilmesi durumunda koltuklarınız için firmamıza ait olan özel kimyasal bakteriyel temizlik sağlayan köpüklerimizin takviyesini yapmaktayız, daha sonrasında köpüklü şekilde bir süre bekleterek kirlerin sizde yüzeye çıktığını çıplak gözle göreceksiniz.
  3. Daha sonrasında koltuklarınızı makineler yardımı ile vakumlayarak yüksek emiş gücüne sahip makinelerimizin sayesinde köpük ve kirin tamamını içeri hapis eder. Koltuklarınız gözle görülür derecede temizlenmiş olacaktır.
  4. Son aşamasında ise tamamen arındırılan koltuklarınızın kurutulması için endistüriyel kurutma fan motorlarımız sayesinde sizlerin gözleri önünde kurutma işlemimizi tamamlamış bulunmaktayız.

Allo koltuk yıkama servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, cumartesi ve Pazar dahil olmak üzere sizlere bizlerle iletişim kurmanız durumunda anında evlerinize gelerek koltuklarınızın tertemiz olmasını gözleriniz önünde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde Uygun fiyatta koltuk yıkama yerleri ya da Sizlere en yakın koltuk yıkama servislerini tercih etmek istiyorsanız bizler sizlere bir telefon kadar yakınız. Profosyonel ekibimiz ve servis araçlarımız sayesinde yeniliklere her zaman açık olan servisimiz hiçbir kalite ve güvenceden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetler vermektedir. Sizlerde hangi ilçe ve semtlerde olursanız olun servis araçlarımız ve birçok şubelerimiz sayesinde sizlere yerinde hizmetler sunan hiçbir kaliteden ödün vermeden işinin en iyisini yapan servisimizden hizmetler alabilirsiniz. Servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır iletişim numaralarımızdan.