Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları en uygun bizde üstelik tekrar yıkamagarantisi veriyoruz  Halı yıkama ücreti halının durumuna özelliklerine ve sayısına göre değişkenlik gösterir. Ortalama halı fiyatı şu şekildedir;

Çankaya Dikmen Halı  Yıkama:

Hayatımızda temizlik  önemli bir yer tutmaktadır. Uzun süredir hayatımız da olan pandemi nedeniyle temizliğe daha çok önem verilmektedir. Yaşadığımız  yer olan evimizin temiz olması gerekir. 

Evin temizliği de önce tozların  biriktiği yer olan halıyla başlar. Halı da birçok toz ve mikrop bulunur. Ailemizin sağlığını kötü yönde etkiler. Bu yüzden halıların sık sık yıkanması lazımdır.

Apartmanlarda ve bazı yerlerde halı yıkaması zor ve tasarruflu olmadığından halıların halı yıkamacı ya verilmesi gereklidir. Ankara önemli semti olan dikmen de çok sayıda halı yıkamacı vardır.Halı  yıkamacıların da dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır. Öncelikle; hijyene dikkat edilerek özenli şekilde yıkanmalıdır. Zeki Halı Yıkama da  bunun için bire birdir. Her türlü halı yıkama da bulunur.

Dikmen Halı Yıkama Fiyat,Fiyatlar ve Ücreti Ne Kadar?

Dikmen de evler çoğunlukla apartman şeklindedir. Bu yüzden halı yıkatan  kişi sayısı da  fazladır.Özellikle tanınan ve yıllardır bu işi yapan Zeki Halı Yıkama sadece Dikmen’de değil tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Çoğu müşteri fiyatlardan ve kaliteden gayet memnundur.Yinede güncel fiyatları öğrenmek için lütfen arayınız. Şuan ki güncel fiyatlar şu şekildedir;

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Düz Makine Halısı Yıkama:  m2   5 TL

Şagi Halı Yıkama: m2 6 TL

Bünyan,heleke,Milas,Ladik,Yörük,El Dokuma,Kilim,Hint Kilim Yıkama: m2  13 TL

Nepal Halı Yıkama-Step Halı Yıkama :  m2  18 TL

Çin Halı Yıkama-İpek Halı Yıkama:  m2 25-50 TL

Overlok Çekme: m2 10 TL

Halıya Saçak Örme: m2 250 TL

Battaniye ve Yatak Örtüsü Yıkama: 1 adet 50 TL

Yorgan Yıkama 1 adet:  60-70-80 TL

Stor Perde Temizliği,Zebra Perde Temizliği 1 m : 15 TL -18 TL

Dikmen'deki  Halı Yıkama Firmaları Nelerdir?

Dikmen 'de  yıllardır halı yıkama işi yapılmaktadır. Bundan dolayı birçok firma vardır.Lakin Dikmen dediniz mi aklımıza Zeki Halı Yıkamaları gelmektedir. Firmaları bulma konusunda sıkıntı çekmemeniz için size kesinlikle mükemmel bir halı yıkamacı tavsiye ediyoruz.

Dikmen Halı Yıkama Firmaları

  Zeki Halı Yıkama; işinde bir numara ve çok kaliteli bir yıkamacıdır. Halılarınız temiz olması için çok çaba gösteren bir firmadır. Firma Dikmen’de  en çok tercih edilen bir yerdir. Yılların verdiği tecrübeyle ve samimiyetle hem müşterileri memnun eder hem de başarısıyla Türkiye’de nam salmıştır.

Dikmen’de halı yıkama konusunda Zeki Halı Yıkama’dan  daha iyisini bulamazsınız.

  

Dikmen Halı Yıkama ve Halı Yıkama Yerleri?

Dikmen 'de halı yıkama yerleri çok fazladır. Kalabalık bir semt olduğu için halı yıkama da nüfusa uyumlu olacak şekilde fazladır. Dikmen 'de halı yıkama yerleri bulmak çok kolaydır. Fakat her halı yıkamacıda da halı yıkanmaz. Halının hijyenle ve güvenilir bir şekilde yıkanması gerekir.

Dikmen Halı Yıkama Ve Halı Yıkama Yerleri

İşte bu konuda Dikmen’de Zeki Halı Yıkama kadar iyisini bulmak çok zordur.  Zeki Halı Yıkama’ya  halılarınızı gönül rahatıyla ve emin bir şekilde verebilirsiniz. Size tavsiye ettiğimiz halı yıkama; Zeki Halı Yıkama’dır.

Hizmet Verdiğimiz Yerler;

Akpınar Mahallesi
Aşağıdikmen Mahallesi
Dikmen Mahallesi
Gökkuşağı Mahallesi
İlkadım Mahallesi
İlker Mahallesi
Karapınar Mahallesi
Keklikpınarı Mahallesi
Malazgirt Mahallesi
Metinakkuş Mahallesi
Mürseluluç Mahallesi
Naciçakır Mahallesi
Oran Mahallesi
Osmantemiz Mahallesi
Yukarıdikmen Mahallesi


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz